+371 27886660

TERMOIEKĀRTU SERVISS

Termopulss ir tiesīgs veikt gan garantijas, gan pēcgarntijas remontus termoapstrādes iekārtu ražotāju izstradājumiem – Termopulss, Kittech, Nabertherm, Rode. Jā Jūsu rīcībā ir kāda cita ražotāja termoapstrādes iekārta un tai ir nepieciešams remonts, sazinieties ar mums! Savu iespēju robežās veiksim termo iekārtas defektāciju un piedāvāsim savus pakalojumus.

Uzstādīšanas pakalpojumi

Mēs veicam montāžas un uzstādīšanas darbus visur, kur rūpnieciskajam procesam nepieciešama augsta temperatūras izturība. Mūsu uzstādīšanas metodes ir, piemēram, liešana, štancēšana, kalšana, ķieģeļu klāšana, siltināšana un metālapstrāde. Mēs pastāvīgi attīstām savas metodes. Mūsu aprīkojums ir moderns un ļoti efektīvs.
Mūsu pieredzējušie vadītāji spēj veiksmīgi vadīt projektus pat saspringtā grafikā. Mūsu klienti augstu vērtē darba kvalitāti jau vairāk kā divas desmitgades.

Ātrums un elastība

Mēs esam pazīstami ar ātrumu un elastību. Kad rūpniecības process tiek negaidīti apturēts, rodas ievērojamas izmaksas. Spēja procesu atjaunot un atkārtot ir ļoti svarīga. Mūsu uzstādīšanas komanda ir gatava dažu stundu laikā risināt problēmu, pat naktīs un brīvdienās. Mēs glabājam papildu materiālus noliktavā ārkārtas gadījumos. Mēs arī esam izstrādājuši uzstādīšanas metodi, kas ļauj labot oderes katla darbības laikā. Ražošanas procesu var turpināt bez katla izslēgšanas, ja remonts ir neliels. Pateicoties pakalpojumu līgumiem, mūsu klienti ir izvairījušies no neparedzētas darbu apstādināšanas un neparedzētām izmaksām.

Uzraudzības līgumi

Mūsu pieredzējušie uzraugi ir pieejami jūsu projektiem. Mūsu vadītājiem ir pieredze projektu uzraudzībā ārzemēs darba komandu vadībā. Viņi prot vairākas valodas un ir apmācīti darbam dažādās vidēs.