+371 27886660

TERMOIEKĀRTU SERVISS

Termopulss ir tiesīgs veikt gan garantijas, gan pēcgarantijas remontus termoapstrādes iekārtu ražotāju izstrādājumiem – Termopulss, Kittech, Nabertherm, Rode. Jā Jūsu rīcībā ir kāda cita ražotāja termoapstrādes iekārta un tai ir nepieciešams remonts, sazinieties ar mums! Savu iespēju robežās veiksim termo iekārtas defektāciju un piedāvāsim savus pakalpojumus.

KRĀŠŅU
REMONTS

SILDELEMENTU REMONTS

TERMOPĀRU REMONTS

Uzstādīšanas pakalpojumi

Mēs veicam montāžas un uzstādīšanas darbus visur, kur rūpnieciskajam procesam nepieciešama augsta temperatūras izturība. Mūsu uzstādīšanas metodes ir, piemēram, liešana, štancēšana, kalšana, ķieģeļu klāšana, siltināšana un metālapstrāde. Mēs pastāvīgi attīstām savas metodes. Mūsu aprīkojums ir moderns un efektīvs.
Mūsu pieredzējušie vadītāji spēj veiksmīgi vadīt projektus pat saspringtā grafikā. Mūsu klienti augstu vērtē darba kvalitāti jau vairāk kā divas desmitgades.

Līgums

Pateicoties pakalpojumu līgumiem, mūsu klienti ir izvairījušies no neparedzētas darbu apstādināšanas un neparedzētām izmaksām.

Ātrums un elastība

Mēs esam pazīstami ar ātrumu un elastību. Kad rūpniecības process tiek negaidīti apturēts, rodas ievērojamas izmaksas. Spēja procesu operatīvi atjaunot un atkārtot ir ļoti svarīga.

Metodes

Mēs arī esam izstrādājuši uzstādīšanas metodi, kas ļauj labot oderes katla darbības laikā. Ražošanas procesu var turpināt bez katla izslēgšanas, ja remonts ir neliels.

Komanda

Mūsu uzstādīšanas komanda ir gatava dažu stundu laikā risināt problēmu, pat naktīs un brīvdienās. Mēs glabājam papildu materiālus noliktavā ārkārtas gadījumos.

Telefons

+371 27886660

E-pasts

info@termopulss.lv

Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties
ar mums vai aizpildiet pieprasījumu!